Historicky první summit nejvyšších představitelů vlády

Dne 5.12 2018 proběhlo první setkání představitelů vlády, společně s iniciačním ceremoniálem. Do funkce byl jmenován Tajemník Úřadu jeho nejjasnější výsosti – Aleš Franz Des Fours, Ministr financí – vikomt Tomáš Zadražil, Šéf zpravodajské agentury – Jakub Macíček, Ministr vnitra – Václav Kotlas, vedoucí propagace – Martin Vais a Ministr obrany – Pavel Havliš.

,,Dnešní summit bych shledal velmi uspokojivým. Kníže všem předal funkce a naše vláda mohla konečně začít pracovat pro naše milované knížectví.“ – hrabě Aleš Franz Des Fours

Po dvouhodinovém jednání, které započalo v 18:00 hodin bylo předneseno několik návrhů. Také se začal postupně vypracovávat plán do budoucna. Rozdělení funkcí následovala diskuze na předem připravené témata, otevřeno bylo i obecné debatování na téma Svrchovaného knížectví Sněžné pláně.

Oficiálně byl založen státní rozpočet, předložena současná vlajka a jednalo se i o změně státní hymny, což bylo následně přesunuto na dobu neurčitou. Jeho nejjasnější výsost je proti jakýmkoliv změnám státních symbolů a není ochotná je měnit, pokud k tomu nebude závažnější důvod. Plánované je taky navrhnutí kryté měny, Úřad jeho nejjasnější výsosti ale zatím nemá žádné jisté bližší informace, o všem se bude jednat.

,,Jedině s dobrým pracovním kolektivem bude možné povznést náš svrchovaný stát na úroveň, která mu přísluší. Hlavní slovo má stále Úřad jeho nejjasnější výsosti, v čele se mnou. Toto je velice významný den. Summit trval něco přes dvě hodiny, přesto si nemyslím, že by padlo vše podstatné, ještě je před námi spousta práce. Vesměs ale individuální. Budu moc rád, pokud bude zase po delší době možné uspořádat summit, kde se vše ujasní. Zatím jsem s výsledkem spokojen. „ – Jeho nejjasnější výsost, kníže Jan Aurelius I.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s