První Územní dekret Jeho nejjasnější výsosti

Dnešním dnem se panovník Jan Aurelius I. rozhodl podepsat První Územní dekret Jeho nejjasnější výsosti. Tímto dekretem se rozhodl panovník reagovat na pobouření ze strany Československé národní demokracie (ČND), vzhledem k nedávné anexi dalšího území. Celé znění knížecího dekretu je zde:

První Územní dekret Jeho nejjasnější výsosti
Odpověď vládě Československé republiky

Část I.

Území, které bylo anektováno dne 22.11. 2018 a bylo připojeno k územnímu celku Svrchované knížectví Sněžné pláně v budoucnu nebude navráceno Československé republice. Úřad jeho nejjasnější výsosti, knížete Jana Aurelie I. bere na vědomí námitku vznesenou z úst Československé národní demokracie (dále jen ČND) a uznává, že by současnou situaci dokázalo zlepšit všasné ohlášení tohoto kroku. Zároveň však důrazně odmítá, že by krok měl sloužit k narušení soběstačnosti, nebo celistvosti Československé republiky.

Část II.

Územní celek Svrchovaného knížectví Sněžné pláně je plně v rukou Jeho nejjasnější výsosti. V současné době se neplánuje anexe další oblasti. Panovník uznává, že vyjádření ČND má své opodstatnění, namítá však, že současné hranice mají své odůvonění například i co se samotné oblasti Východní provincie týče. Nyní je knížectví ohraničeno i přírodní bariérou. Panovník také dodává, že narozdíl od Československé vlády je shopný území, které nepatří žádnému soukromému subjektu efektivně spravovat a udržovat, čehož se do současné doby nedočkal – a to jak ze strany Slovenské republiky, tak ze strany Československé republiky. Anexe je navíc jedna z možností, jak zchátralé a nevyužité pozemky převzít pod vlastní kontrolu.

Část III.

Panovník bude rád, pokud zůstanou vztahy Svrchovaného knížectví Sněžné pláně a Československé republiky nadále přátelské. Pro řešení celé situace je možné svolat fyzický summit. Úřad jeho nejjasnější výsosti však anexi považuje nadále za platnou a nehodlá se v žádném případě vzdát územního nároku tak, jako se tomu stalo v případě provincie Sněžné pláně, která byla v celé své výměře navrácena do rukou Československé republiky. Pokud anexe nebude uznána ze strany vlády Československé republiky, Úřadu jeho nejjasnější výsosti nezbude jiná možnost, než zpochybnit suverenitu Československé republiky a uznat, že spojenectví definitivně dospělo ke konci. Dále bude Úřad jeho nejjasnější výsosti očekávat, že se Československá republika na své vlastní náklady rozhodne rekultivovat území, které bylo k Východní provincii připojeno, což má být závazek Svrchovaného knížectví Sněžné pláně.
Podepsána Jeho nejjasnější výsost, kníže Jan Aurelius I.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s